به آشیانه ی ادبی محمود فلکی خوش آمدید!

 

این آشیانه اکنون در آستانه‌ی دوساله‌گی‌اش با برنامه‌ی جدیدی آغاز به کار می کند. تاکنون نزدیک به 300000 نفر از آشیانه ی پیشین بازدید کرده‌اند. از همه ی دوستان و خوانندگان عزیزی که با ایمیل های دلگرم کننده و پیشنهادهایی مرا مورد لطف خود قرار داده اند صمیمانه سپاسگزارم. افزون بر امتیازات فنی، امتیاز دیگر برنامه ی جدید این است که می‌توان بر مطالب آن „نگره“ نوشت ، چیزی که برخی از دوستان و خوانندگان خواستار آن بودند. بنابراین ازین پس می‌توانید نگره‌ها و پیشنهادهای‌تان را بر نوشته‌های این آشیانه برایم بفرستید، که موجب خرسندی است. در پایه‌گذاری آشیانه‌ی پیشین بیش از همه مدیون ِ تلاش آقای رضا گایینی هستم که …

M. Falaki. 30× 30, Öl auf Leinwwand

 

 

 

 

 

اگر زحمت ایشان نبود، این سایت به‌راه نمی‌افتاد. در اینجا لارم می‌دانم از لطف ایشان سپاسگزاری کنم.

در این مسیر باید از زحمات ِ آقای علی ملک هم تشکر کنم. عکس صفحه‌ی اصلی در آشیانه‌ی پیشین (همانی که اکنون در صفحه‌ی زندگینامه قرار دارد) نیز از ایشان است.

آشیانه‌ی جدید که پیش رو دارید، نتیجه‌ی تلاش و زحمت آقای حامد رحیم زاده است که جای سپاسگزاری فراوان دارد.

عکسی که به عنوان تزیین بر فراز صفحات قرار دارد از رضا صالحی، فارغ‌التحصیل رشته‌ی عکاسی است. او برای نوشتن یا اجرای پایان‌نامه‌اش زندگی یک نویسنده را انتخاب کرده بود. به همین خاطر عکس‌هایی از من گرفت که یکی از آنها را برای این آشیانه در نظر گرفته‌ایم. با سپاس از ایشان!

هامبورگ : مه- ژوئن 2008